37 прикладів фінських будиночків для дачіБудинки, побудовані з екологічно чистої сировини, стають все популярнішими. До того ж ця галузь розвивається, з’являються нові покращені матеріали. Тому якість готової споруди та її властивості теж стають вищими.

Однією з таких технологій будівництва є будівництво фінського будиночка. Для будівництва використовується натуральне дерево, але не в звичайному вигляді, а модернізоване. Завдяки цьому будинки за фінською технологією довговічні, міцні, красиві, теплі та надійні. У чому ж суть та особливості такого будівництва?

ХАРАКТЕРИСТИКИ ФІНСЬКИХ БУДИНКІВ

Фінські будиночки настільки популярні, що будуються і навіть імпортуються до багатьох країн Європи, Азії та Америки. Їхня популярність обумовлена прекрасними характеристиками. Головні особливості фінських будиночків у тому, що вони виготовляються з дерева, а також мають невеликі розміри.

Свою назву будиночок отримав тому, що це стандартні будівлі у Фінляндії. Особливу увагу хочеться приділити матеріалу, з якого виготовляється фінський будиночок. Це не просто зруб чи оциліндрований брус. Це різновид клеєного бруса. Він має масу переваги, що позначається на якості фінського будинку.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:
Всі зображення отримані через Google зображення, Yandex картинки, Pinterest або де вказано інше.