Справжній плетений паркан для прикраси дачної ділянки: 45 фото ідей
З погляду сучасної людини плетений паркан — це архаїчний атрибут. На зміну таким нехитрим огородженням, що міцно асоціюється з сільським побутом, давно прийшли міцні, ґрунтовні, надійні огорожі.

Але плетений тип огорожі згодом набув нового сенсу, перетворившись із побутового інструменту з розмежування території між сусідніми будинками на колоритний елемент декору, який активно використовують дизайнери для прикраси клумби чи квітника та зорового розмежування ділянок території.

Такий плетений паркан досить просто зробити самостійно із підручних матеріалів. Це заняття може принести і масу задоволення людині з творчим мисленням та вмілими руками.

Не можна сказати, що для цього паркану є місце виключно за містом, наприклад, на дачі чи селі. Такий декоративний паркан з його нехитрим сільським виглядом добре виглядатиме в оформленні квітника біля міської п’ятиповерхівки. Знайдеться йому місце і на території дитсадка або біля літнього кафе в центрі міста. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:Всі зображення отримані через Google зображення, Yandex картинки, Pinterest або де вказано інше.