Їдальня та літня кухня — оригінальні ідеї для заміської ділянки : 45 прикладів


Їдальня і кухня на відкритому повітрі — це простори, які функціонують як природне продовження одних і тих самих кімнат усередині будинку, але вони пропонують прекрасну можливість готувати і їсти на відкритому повітрі, особливо влітку. У цій добірці ми зачіпаємо тему вуличних кухонь, але й більш детально показані вуличні їдальні та ви можете підглянути кілька ідей щодо їхнього вибору і кращого облаштування.

Любов до приготування м’ясних страв на відкритому вогні — причина, чому багато людей виходять на задній двір або на терасу, патіо чи балкон навесні та влітку. Барбекю і відкрита кухня роблять прилеглі обідні столи обов’язковими, принаймні в теплі місяці року.
Перетворення вашого заднього двору або саду на обідню зону на відкритому повітрі вимагає дуже невеликих зусиль, трохи здорового глузду і планування. Дотримуйтесь цих ідей дизайну, щоб поліпшити враження для вас і ваших гостей нижче.ЦЕ ТАКОЖ БУДЕ ВАМ ЦІКАВО:Всі зображення отримані через Google зображення, Yandex картинки, Pinterest або де вказано інше.